loriafood.com/restaurant-ideas/restaurant-website-seo Newsletter & Email promo design https://www.gloriafood.com/restaurant-ideas/email-marketing-with-mailchimp Získejte restaurace prodávat více https://www.gloriafood.com/restaurant-ideas/restaurant-promotion-ideas-to-try V neposlední řadě monitorujte někoho z personálu restaurace, abyste sledovali zdraví připojení v administrátorském panelu webových stránek pod položkou „Reports“ -> „Health Connectivity“. Klienti mohou zadat objednávku pouze tehdy, když má restaurace dobré spojení s aplikací pro objednávání. Doufám, že to pomůže.loriafood.com/restaurant-ideas/restaurant-website-seo Newsletter & Email promo design https://www.gloriafood.com/restaurant-ideas/email-marketing-with-mailchimp Získejte restaurace prodávat více https://www.gloriafood.com/restaurant-ideas/restaurant-promotion-ideas-to-try V neposlední řadě monitorujte někoho z personálu restaurace, abyste sledovali zdraví připojení v administrátorském panelu webových stránek pod položkou „Reports“ -> „Health Connectivity“. Klienti mohou zadat objednávku pouze tehdy, když má restaurace dobré spojení s aplikací pro objednávání. Doufám, že to pomůže.loriafood.com/restaurant-ideas/restaurant-website-seo Newsletter & Email promo design https://www.gloriafood.com/restaurant-ideas/email-marketing-with-mailchimp Získejte restaurace prodávat více https://www.gloriafood.com/restaurant-ideas/restaurant-promotion-ideas-to-try V neposlední řadě monitorujte někoho z personálu restaurace, abyste sledovali zdraví připojení v administrátorském panelu webových stránek pod položkou „Reports“ -> „Health Connectivity“. Klienti mohou zadat objednávku pouze tehdy, když má restaurace dobré spojení s aplikací pro objednávání. Doufám, že to pomůže.loriafood.com/restaurant-ideas/restaurant-website-seo Newsletter & Email promo design https://www.gloriafood.com/restaurant-ideas/email-marketing-with-mailchimp Získejte restaurace prodávat více https://www.gloriafood.com/restaurant-ideas/restaurant-promotion-ideas-to-try V neposlední řadě monitorujte někoho z personálu restaurace, abyste sledovali zdraví připojení v administrátorském panelu webových stránek pod položkou „Reports“ -> „Health Connectivity“. Klienti mohou zadat objednávku pouze tehdy, když má restaurace dobré spojení s aplikací pro objednávání. Doufám, že to pomůže.

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Pizza Burger Star

Provozovatel :

Pobočka Mladá Boleslav a Hovorčovice :

 TT bros MB s.r.o., Kaňkovského 1233/18, Praha 8 IČO: 02705095 DIČ: CZ02705095

Pobočka Evropská : 

Tx2 s.r.o., Kaňkovského 1233/18, Praha 8, IČO: 24845019, DIČ: CZ24845019


1. Minimální hodnota objednávky pro rozvoz ZDARMA je dle vzdálenosti od provozovny viz “ oblasti pro rozvoz pizzy “ výše .

2. Veškeré platby přijímáme výhradně v české měně ( Nepřijímáme BitCoin, PayPal, eura, dolary, zlato ani stříbro )

3. Platit můžete buď v hotovosti nebo stravenkami. Na stravenky nevracíme. Platbu bankovkou vyšší než 1000 Kč hlaste předem. Bankovku v hodnotě 5000 Kč nepřijímáme. Zároveň nepřijímáme platbu složenou pouze z kovových 1, 2 a 5 Kč mincí. 

4. Platba kartou je možná pouze PŘEDEM ONLINE na našich webových stránkách. Platit kartou při převzetí objednávky je možné POUZE na pobočce HOVORČOVICE

5. Všechny akce a slevy jsou platné POUZE při online objednávce.

6. V případě opakovaného doručení ( zákazník nedostupný, jiná než udaná adresa vzdálená více jak 1 km od původní adresy ) bude účtován poplatek za znovu doručení 50 – 100,- Kč dle vzdálenosti. Zároveň nemůže být uplatňována případná reklamace na vychladlé jídlo apod. 

7. Slevy a akce nelze kombinovat ani sčítat, pokud není výslovně uvedeno jinak.

8. Vyhrazujeme si právo kdykoli odvolat, přerušit nebo ukončit jakoukoli akci a slevu a to bez jakékoli finanční nebo jiné náhrady. 

9. Každá přijatá objednávka je pro prodávajícího tak i pro kupujícího závazná. Objednávku lze ze strany kupujícího zrušit pouze telefonicky na telefonním čísle dle provozovny ze které si objednáváte a to do 5 minut od objednání.

10.a Vyhrazujeme si právo odmítnout objednávku, pokud kupující v minulosti opakovaně odmítl převzít zboží a zaplatit kupní cenu, nebo nebyl v minulosti opakovaně zastižen na uvedené adrese, nebo byl jinak nedostižný. Rovněž i při podezření že se jedná o fiktivní objednávku.

10.b Pizza Burger Star si vyhrazuje právo odmítnout objednávku mimo uváděné lokality, při extrémní vytíženosti a při technickém výpadku. 

11. Upozorňujeme, že nápoje nedovážíme samostatně, ale pouze s jídlem. Nelze proto objednat jen nápoje. Taková objednávka nebude zrealizována, ani v případě že kupující již zaplatil předem online.

12. Pizza Burger Star si vyhrazuje právo rozvážet pizzu a jiné jídlo pouze ve vyznačené oblasti. Do jiných oblastí dovážíme pouze po telefonické dohodě předem a odmítnutí objednávky nelze nijak kompenzovat.

13. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů a z důvodu časové návaznosti na další zákazníky nedoručujeme až do bytů, ale pouze k hlavním dveřím domu, v případě firem na recepci nebo vrátnici. Pokud některý řidič doručuje jídlo až do bytů, dělá to výhradně z vlastní vůle a na vlastní zodpovědnost a nelze to očekávat a ani vyžadovat od každého. Vyjimkou jsou invalidní a zranění zákazníci.

14. Obvyklá dodací lhůta je 45 – 90 minut . Pizza Burger Star negarantuje dodací 90 minutovou lhůtu zvláště při nepřízni počasí, dopravních zácpách, uzavírkách a dalších nepříznivých vlivech zaviněných třetí stranou a není to tedy oprávněný důvod k reklamaci. Za zdržení se samozřejmě omlouváme. 

15. Objednáním zákazník potvrzuje, že s těmito podmínkami souhlasí. 

16a. Reklamace- Jestliže se stane, že objednávka není podle Vašeho uvážení v dostatečné kvalitě nebo množství, neváhejte je reklamovat – NEJLÉPE IHNED KONTAKTOVAT PROVOZOVNU TELEFONICKY PRO DALŠÍ POSTUP. 

16b. Reklamaci je možné uplatnit buďto osobně, nebo si reklamovanou objednávku vyzvedneme sami. Podmínkou reklamace je, že nesmí chybět víc, jak 10% z výrobku. Jestliže Vaši reklamaci posoudíme jako oprávněnou, bude vyřešena buďto výměnou, a to za jiný výrobek, anebo vrácením kupní ceny.